Aluthermo produktų aprašymas


Aluthermo Quattro®  pirmoji plona (10 mm) reflektinė daugiasluoksnė izoliavimo sistema, jau daug metų naudojama tiek naujose statybose, tiek renovacijoje.

 

Jos išskirtinis prisitaikymas daro ją lengvai montuojama. Aluthermo Quattro® gali būti naudojama beveik visose įsivaizduojamose šilumos izoliavimo srityse.

 

Jos ilgaamžiškumas grindžiamas naujausiomis technologijomis, todėl metai iš metų Aluthermo – naujas komforto standartas.
Aluthermo Quattro® yra izoliacinė medžiaga, veikianti atspindžio principu ir sudaryta iš septynių sluoksnių: dviejų išorinių 30 mikronų storio,  poliruoto ir apsaugoto nuo oksidacijos gryno aliuminio folijos sluoksnių, atskirtų dviem korėtais oro burbuliuku sluoksniais, kurie uždaryti ugnį stabdancioje polietileno plėvele, be to dar ir iš vidaus papildomai atskirti 30 mikronu storumo poliruoto ir apsaugoto nuo oksidacijos gryno aliuminio folija, pačiame viduryje yra nedegi ir vandeniui atspari polietileno puta. Oras, uždarytas plėvelėje, yra sausas ir stabilus, todėl bet kokia kondensacija rekomenduojamose temperatūros ribose, negalima.

 

                                                         Aluthermo Quattro

 

Aluthermo Quattro® yra pusiau standi izoliaciją ir susideda iš šiu vienas po kito einančių sluoksnių:
1. Sluoksnis grynos, apdorotos prieš oksidacija, aliuminio folijos (30 mikronu storio);
2. Sluoksnis sauso oro burbuliukų, uždarytu ugnį stabdančioje polietileno plėvelėje;
3. Sluoksnis grynos, apdorotos prieš oksidaciją, aliuminio folijos;
4. Putos iš ugnį stabdančio ir vandeni atstumiančio polietileno;
5. Sluoksnis grynos, apdorotos prieš oksidaciją, aliuminio folijos;
6. Sluoksnis sauso oro burbuliukų, uždarytu ugnį stabdančioje polietileno plėvelėje;
7. Sluoksnis grynos, apdorotos prieš oksidaciją, aliuminio folijos (30 mikronu storio).

 

Aluthermo Quattro sudaro beveik neįveikiama barjerą infraraudoniesiems spinduliams tiek žiemą, tiek
vasarą.
Pagrindiniai Aluthermo Quattro pranašumai

 

3 funkcijos viename. Hidroizoliacinis pasluosnis, šilumos izoliacija ir garo izoliacija.
Ekonomiškumas. Sumontuoti Aluthermo Quattro užtenka vieno žmogaus.

Mažas storis. Leidžia sumažinti konstrukcijų stori nemažinant patalpų tūrio. Lengvumas, nedidelis sandėliavimo tūris, paprastas taikymas. Aluthermo Quattro prisitaiko prie įvairiu formų ir paviršių; galima montuoti ir ant stogo konstrukcijos karkaso viršaus, ir jos viduje.

 

Aukštas izoliavimo koeficientas. Teisingai sumontuotos konstrukcijos su Aluthermo Quattro izoliacija, šiluminë varža (R) siekia 5,7 m2 K/W.

 

Ilgaamžiškumas.
Nelaidumas vandeniui. Aluthermo Quattro izoliacijos sistemos pasluoksnis konstrukcijoje visiškai nepraleidžia vandens.
Jokios kondensacijos. Šiltas ir drėgnas patalpos oras nekontaktuoja su šaltu išorės oru dėka dviejų atskirų, tarpusavyje nesiliečiančių oro burbuliukų sluoksnių.
Nėra šalčio tiltų. Aluthermo Quattro padengia visa izoliuojama paviršių be jokių intarpų, todėl išvengiama šalčio tiltų, kurie susidaro kai kuriais kitais atvejais (pavyzdžiui, klojant tarp gegnių tūrinę izoliaciją).

Garso izoliacija. Aluthermo Quattro sudėtiniai sluoksniai, efektyviai sugeriantys iš išorės sklindanti garsą, yra gera garso izoliacija.

Atsparumas ugniai. Aluthermo Quattro izoliacija pagal statybos standartus atitinka Bs1dO atsparumo ugniai klasifikaciją.

Higieniškumas. Aluthermo Quattro izoliacija pagaminta iš nekenksmingu medžiagų, neskleidžiancių jokios radiacijos, dujų, dulkių, kenksmingų dalelių ar fibrų.

 

Lengvas montavimas. Nereikia naudoti specialių įrankiu (pakanka turėti peilį, skabiamušį). Aluthermo Quattro yra termiškai sujungtas visu paviršiumi, todėl pjaunant skirtingi paviršiai lieka vieningai sujungti.

10-ties metu garantija.

Pakartotinai perdirbama.

 daugiau info: www.aluthermo.com

Visos teisės saugomos © 2020 www.ilitas.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,